Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Log
ru: Журнал

en: Method
ru: Метод

en: Changed
ru: Изменение
