Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Log
ur: لاگ

en: ID
ur: شناخت
