Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Log
ast: Rexistru

en: Method
ast: Métodu
