Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Log
et: Logi

en: Method
et: Meetod

en: Changed
et: Muudetud

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus
