Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Log
hu: Napló

en: ID
hu: Azonosító

en: Method
hu: Mód

en: Changed
hu: Módosítva

en: Webform Submission
hu: Webform beküldések
