Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
