Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Log
lv: Žurnāls

en: Method
lv: Veids

en: Changed
lv: Labots

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums
