Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Log
sk: Záznam

en: Method
sk: Metóda

en: Changed
sk: Zmenené
