Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Log
sv: Logg

en: Method
sv: Metod

en: Changed
sv: Ändrad
