Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Log
vi: Bản ghi

en: ID
vi: Mã

en: Method
vi: Phương thức

en: Changed
vi: Đã thay đổi
