Webform Pardot (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Changed
th: เปลี่ยน
