Webform Pardot (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Log
fi: Loki

en: Method
fi: Tapa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Webform Submission
fi: Webform-vastaus
