Webform Pardot (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)
