Webform Pardot (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Log
pl: Dziennik

en: Method
pl: Metoda

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Webform Submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: The webform submission ID.
pl: ID zgłoszenia formularza
