Webform Pardot (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Log
uk: Журнал

en: Method
uk: Спосіб

en: Changed
uk: Змінено

en: Webform Submission
uk: Надсилання веб-форм

en: Webform Pardot
uk: Вебформа: Pardot

en: Provides a webform handler for posting submissions to Pardot.
uk: Надає обробник вебформи для публікації надсилань у Pardot.
