Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Log
pt: Registro

en: Method
pt: Método

en: Changed
pt: Alterado

en: Webform Submission
pt: Submissão do webform
