Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Log
ro: Jurnal

en: Method
ro: Metodă

en: Changed
ro: Schimbat
