Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Log
ta: பதிவு

en: Method
ta: முறை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
