Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Log
be: Журнал

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Method
be: Метад
