Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Log
ca: Registre

en: Method
ca: Mètode

en: Changed
ca: Canviat

en: Webform Submission
ca: Enviament Webform
