Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Log
fa: گزارش

en: ID
fa: شناسه

en: Method
fa: روش

en: Changed
fa: تغییر یافته
