Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Log
gl: Rexistro

en: Method
gl: Método

en: Changed
gl: Cambiado
