Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
