Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Log
oc: Jornal

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Method
oc: Metòde

en: Changed
oc: Modificat
