Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Method
tr: Yöntem

en: Changed
tr: Değişti
