Webform Pre-populate (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Webform
be: Анкета

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб
