Webform Pre-populate (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Imported
ca: Importat

en: Filter
ca: Filtra

en: Webform
ca: Formulari web

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls
