Webform Pre-populate (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Imported
de: Importiert

en: Webform
de: Webformular

en: CSV file delimiter
de: CSV-Datei Trennzeichen

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über

en: Prepopulate
de: Vorausfüllen

en: Upload a file
de: Eine Datei hochladen
