Webform Pre-populate (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Reset
ja: リセット

en: Imported
ja: インポート済

en: Filter
ja: フィルター

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Hash
ja: ハッシュ
