Webform Pre-populate (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Hash
tr: Karma
