Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Hash
el: Κατακερματισμός
