Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Filter
hi: फिल्टर

en: About
hi: के बारे में

en: Hash
hi: हैश
