Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Filter
it: Filtra

en: Data
it: Dati

en: About
it: Informazioni
