Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Hash
oc: Hachage
