Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Filter
vi: Lọc

en: Data
vi: Dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Hash
vi: Mã hóa băm
