Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Imported
fr: Importé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Data
fr: Données

en: About
fr: À propos

en: Prepopulate
fr: Pré-remplir

en: Hash
fr: Hachage
