Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Imported
hu: Importált

en: Filter
hu: Szűrő

en: Webform
hu: Űrlap

en: CSV file delimiter
hu: CSV fájl elválasztó

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás
