Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Filter
ro: Filtru

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre
