Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول
