Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Reset
he: איתחול

en: Filter
he: סינון

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Prepopulate
he: אכלס מראש
