Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Webform
nl: Formulier

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Prepopulate
nl: Voorinvullen
