Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி
