Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Reset
es: Restablecer

en: Imported
es: Importado

en: Filter
es: Filtro

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de
