Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz
