Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Filter
fi: Suodatus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
