Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filter
gl: Filtro

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información
