Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
