Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Webform
lt: Web forma

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Prepopulate
lt: Iš anksto užpildyta
