Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Filter
pl: Filtr

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Hash
pl: Hasz
