Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Reset
ru: Сбросить

en: Imported
ru: Импортировано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Webform
ru: Веб-форма

en: CSV file delimiter
ru: Разделитель в CSV-файле

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: Upload a file
ru: Загрузить файл

en: Hash
ru: Хэш
